przekazywany mikrofon
przekazywany mikrofon

Opinie

W tym miejscu chciałem, aby znalazło potwierdzenie to, że we współpracy  liczy się dla nas klient i jego sprawa. To, że jeżeli podejmujemy się sprawy to walczymy do końca.

Chciałem, aby o  współpracy z nami wypowiedzieli się nasi obecni i byli klienci, po to, aby Ci którzy jeszcze zastanawiają się nad kontaktem z nami przestali się zastawiać.

Ufamy, że o jakości  usług najlepiej świadczy satysfakcja klientów.


Proszę w komentarzu poniżej o opis współpracy z nami , tego jak przebiega, przebiegała i jakie są jej efekty.

Prezes i współwłaściciel spółki Legal Media zajmującej się dochodzeniem roszczeń od banków i instytucji finansowych, która m.in jest właścicielem serwisów PrawnicyOdDlugu.pl, BankMachina.pl, LatwePrawo.pl. Nasze doświadczenie to ponad 1300 zakończonych procesów sądowych z instytucjami rynku finansowego.

22 Comments

 1. Dziękuję bardzo za pomoc. Moją sprawę zalatwili w 100%.są najlepsi. Polecam i jeszcze raz dziękuję.

 2. Dzień dobry
  Dzięki kancelarii która działa profesjonalnie i za darmo udało się załatwić moją sprawę
  Bardzo polecam ich usługi ,oraz bezpośredni kontakt p.Dominika
  Polecam wszystkim i życzę dużo dalszych sukcesów

 3. BARDZO POLECAM KANCELARIE JEST UCZCIWA I SKUTECZNA W ROZWIAZYWANIU WSZYSTKICH PROBLEMOW ZWIAZANYCH Z DLUGAMI.JA OSOBISCIE SIE PRZEKONALAM JESTEM BARDZO ZADOWOLANA ZA POMOC.DZIEKUJE SERDECZNIE.

 4. Bardzo serdeczne dziękuję Kancelarii Pledziewicz za bezpłatne poprowadzenie mojej sprawy z powództwa Trigon Profit XVI NSFIZ w Warszawie.
  Kompetentni ludzie, którzy z życzliwością i fachowo zajęli się moją sprawą.
  Z całym przekonaniem POLECAM

 5. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Kancelarii Pledziewicz za pełen profesjonalizm, zaangażowanie i przemiłą obsługę mnie jako Klienta. Klienta w pełni zadowolonego, nie tylko za to że razem wygraliśmy sprawę, ale przede wszystkim za niebywale ludzkie, prawdziwe i uczciwe podejście do człowieka który zwraca się z problemem.
  Jestem bardzo wdzięczny za wygranie sprawy. Jesteście naprawdę godni polecenia! Chylę czoła!

 6. Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Kancelarii za zajęcie się moją sprawą i doprowadzenia jej do szczęśliwego, dla mnie, finału. Polecam Kancelarię za kompetencje i profesjonalizm.

 7. Bardzo dziękuję za profesjonalne poprowadzenie mojej sprawy. Kompetentni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Serdecznie polecam!!!

 8. Chcę serdecznie podziękować Kancelarii za pomoc w sprawie mojego długu. Kancelaria poprowadziła ją rewelacyjnie jest chyba jedyną która potrafi super poprowadzić sprawy. Polecam tą Kancelarię jest nie zawodna. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

  • Chciałbym bardzo podziękować za perfekcyjne załatwienie mojej sprawy, dzięki temu mam spokojne i wspaniałe święta Wielkanocne.Lepszego prezentu nie mogłem sobie wymarzyć.Wszystkim będę polecał waszą kancelarię,gdyż jesteście naprawdę konsekwentni.

  • Witam !
   Chciałam serdecznie podziękować Kancelarii Pledziewicz a zwłaszcza Panu Dominikowi za udzieloną mi pomoc oraz perfekcyjne podejście i przeprowadzenie mojej sprawy,
   Polecam wszystkim którzy mają taki problem na pewno będzie przeprowadzona na najwyższym poziomie.
   Pozdrawiam serdecznie

 9. Witam chciałabym podziękować za pozytywne załatwienie sprawy syna.Współpraca przebiegała perfekcyjnie ,bardzo dobry kontakt na każdym etapie sprawy.
  Szczerze polecam Pledziewicz Kancelarię .
  Pozdrawiam.

 10. Dziękuję serdecznie Państwa Kancelarii za skuteczna pomoc w załatwieniu mojej sprawy.Działacie Panstwo szybko i skutecznie,Polecam was goraco osobom pilnie potrzebujacym pomocy prawnej.Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesów 🙂

 11. Witam.Załatwiliście moją sprawę perfekcyjnie.Wspanialy kontakt na każdym etapie.
  Dziekuję bardzo

 12. Kancelaria działa rewelacyjnie pomogli mi załatwić sprawę perfekcyjnie i całkowicie za darmo bardzo polecam ich usługi warto z nimi nawiązać kontakt jestem im bardzo wdzięczna

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

chroń pieniądze
Poprzedni wpis

Opłata likwidacyjna – czym w istocie rzeczy jest?

ręka wyciągnięta po pieniądze
Następny wpis

Nabici w polisolokaty

Ostatnie z Opinie